Ile produktów: 0 szt. / Suma 0.00 zł
Login:
Hasło:
 
 
F.H.U. Paolo

kom. 0 693 007 300
kom. 0 603 945 045
tel. (32) 716 88 88

mail: fhupaolo@wp.pl
mail: biuro@ogrodzeniapaolo.pl

SKLEP
ul. Radoszowska 2c
44-293 Szczerbice
OBOK OSP

PUNKT SPRZEDAŻOWY
ul. Spółdzielcza 11
44-145 Pilchowice
OBOK BIEDRONKI

Ogrodzenia panelowe »

Wytrzymałe i funkcjonalne ogrodzenia panelowe oddzielą wyznaczony obszar i zapewnią ochronę przed wtargnięciem na niego niepożądanych osób. Precyzja wykonania i wykorzystane do niej materiały zapewniają ogrodzeniom panelowym atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Panele ogrodzeniowe »

Panele ogrodzeniowe pozwalają na stworzenie systemów zabezpieczających różne obiekty prywatne i przemysłowe. Różnorodna kolorystyka powoduje, że można wśród nich wybrać te najlepiej pasującego do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy atrakcyjne ceny wszystkich paneli ogrodzeniowych.

Siatka ogrodzeniowa »

Zapewniająca trwałe i odporne na uszkodzenia zabezpieczenie terenu siatka ogrodzeniowa występuje w naszej ofercie w różnych typach. Ze względu na szerokie możliwości zastosowania można ją zainstalować na każdym terenie. Wybór naszej siatki ogrodzeniowej bez wątpienia będzie udanym zakupem.

Słupki ogrodzeniowe »

Nasze słupki ogrodzeniowe posiadają zabezpieczenia antykorozyjne przedłużające ich trwałość. Dzięki nim zachowują one nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd i komponują się z pozostałymi elementami ogrodzenia. Oferowane słupki ogrodzeniowe posiadają wszystkie wymagane atesty.